Smartwatch dla dziecka – główne funkcje

smartwatch

Dla dzieci, które same wychodzą do szkoły czy do przyjaciół jest przydatny gadżet, który pomoże uniknąć nieprzyjemnych sytuacji i pomoże dziecku w pilnym kontakcie z rodzicami, i pozostaniu pod ich kontrolą. Urządzenie to pozwala na wyświetlenie lokalizacji dziecka bezpośrednio na mapie w smartfonie osoby dorosłej.

Główne funkcje smartwatch dla dzieci:

  • Komunikacja dwukierunkowa. Rodzice mogą zadzwonić na zegarek dziecka i nie można go nie usłyszeć, a telefon często leży w teczce lub jest w trybie cichym.
  • Geolokalizacja przez GPS. Rodzic może zobaczyć, gdzie jest jego dziecko na mapie w swoim smartfonie.
  • Alarm. Dziecko nie opuści szkoły czy treningu. Możesz ustawić dla niego alarm we właściwym czasie bezpośrednio na swoim smartfonie.
  • Historia ruchów i geo ogrodzenia. Na telefonie możesz zobaczyć ścieżkę, którą Twoje dziecko przeszło w ciągu dnia, a także ustawić obszary geo-ogrodzenia. Jeśli dziecko opuści określoną lokalizację, rodzic otrzymuje wiadomość.

Smartwatch mogą być używane przez dzieci od 3 roku życia. Mają proste obsługiwanie, które zrozumieją nawet najmniejsi.

Od 3 do 9 roku życia dzieci stają się bardziej aktywne, a dla nich ryzyko zgubienia się albo wpadnięcia w tarapaty staje się jeszcze większe. Dość często dzieci w tym wieku nie znają na pamięć adresu czy telefonu swoich rodziców. Smartwatch dla dzieci zapewni Ci spokój.

Od 9 roku życia dzieci zaczynają samodzielnie jeździć komunikacją miejską, chodzić na spacery bez dorosłych i samodzielnie docierać do szkoły. Nastolatki mogą wracać do domu późno lub nie kontaktować się z rodzicami na czas. Dobrze, jeśli dzieci są samodzielne, ale lepiej mieć pewność, że są bezpieczne.

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *