Wakacje z dzieckiem – Park Dinozaurów Solec Kujawski

Co gdyby tak przenieść się do czasów Dinozaurów? Zobaczyć na własne oczy jakich były rozmiarów i dowiedzieć się czym się żywiły? Taką możliwość daje Park Dinozaurów zlokalizowany w Solcu Kujawskim. Zdecydowanie jest to wyjątkowa przygoda dla całej rodziny.

Park Dinozaurów znajduje się w lesie więc spokojnie można go odwiedzić nawet w prawdziwe upały. Co więcej wszystkie eksponaty posiadają tablice z objaśnieniami. Znajdziecie na nich informacje na temat nazwy dinozaura, miejsca w którym żył, informacji co jadł, a także wiele innych ciekawostek.

Po obejrzeniu dinozaurów można jeszcze podziwiać miniatury zamków, które można znaleźć na mapie Polski. Niektóre z nich obecnie są w ruinie, więc taka miniatura to naprawdę dobra okazja do wyobrażenia sobie jak wyglądały za czasów świetności.

Kolejną atrakcją niewątpliwie jest plac zabaw, a także centrum rozrywki. Trampoliny, zamek z kulkami, zjeżdżalnie, karuzele, wahadło, rollercoster. To wszystko i wiele innych atrakcji czeka na dzieci w różnym wieku.

Na koniec nie zapomnijcie jeszcze o wizycie w kinie i zjedzeniu pysznego posiłku w restauracji.

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *