Wyjątkowa kurtka dla dziecka – wyróżnijcie się!

chłopiec w kurtce

Nie ma co się oszukiwać, większość sklepów które funkcjonują w galeriach handlowych w swojej ofercie ma bardzo podobne wzory. W momencie gdy jest moda na kwiaty, to wszystkie kurteczki są właśnie w kwiaty. Bardzo trudno jest wówczas znaleźć model o innych wzorze.

Jasne, propozycje sieciówek nie są złe. Bardzo często wyróżniają się naprawdę dobrą jakością, a także szeroką rozmiarówką co zdecydowanie pomaga w znalezieniu kurteczki dla dziecka. Niemniej jednak warto poszukać modeli bardziej spersonalizowanych. Takich, których nie spotyka się na co dzień na ulicy.

Chcąc ułatwić Wam zadanie przygotowaliśmy kilka propozycji znalezionych na Instragramie. Sporo jest oznaczonych jako handmade, więc będziecie mieli gwarancję, ze drugiej takiej identycznej kurteczki nie znajdziecie w sieci.

Zobaczcie sami!

Wodoodporny softshell to zdecydowanie bardzo dobry wybór. Materiał ten nie przepuszcza wody, a co więcej świetnie oddycha sprawiając, że dziecko się nie przegrzeje.

Tutaj co prawda nie sklep, ale nie mogliśmy oprzeć się tej stylówce. Motywy z popularnych, dziecięcych bajek zawsze wyglądają świetnie.

Bluza połączona z kurtką? Zdecydowanie tak! Koniecznie poznajcie to ciekawe rozwiązanie, które naprawdę dobrze się prezentuje.

Dedykowana kurteczka jeansowa? Według nas nie powinno jej zabraknąć w dziecięcej szafie. Idealna na chłodniejsze letnie wieczory, a także na jesienne poranki.

Kolory, kolory i jeszcze raz kolory. Takie rozwiązania lubimy najbardziej. Dziecko widoczne z daleka gdy na dworze szaruga. Co więcej chłopcy w takich zestawach wyglądają naprawdę świetnie.

Wzory folkowe mają w sobie coś niezwykłego. Zobaczcie jak pięknie wygląda ta kurteczka. Połączona z czerwoną opaską i kaloszkami w tym kolorze? Piękna stylizacja dla dziewczynki gotowa!

Jednolite kolory i prosty fason. Zawsze w modzie, pasuje na każdą okazję i zapewnia komfort termiczny maluchowi.

Kurtka, która chroni przed wiatrem i deszczem, a do tego ma uroczy wzór. Obok niej nie da się przejść obojętnie.

To jak? Czas na zakupy?

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *