Wózek spacerówka – lekki i funkcjonalny

Gdy nie kupiliśmy dla maluszka wózka 3 w 1, musimy sprawić mu spacerówkę. Na wychodne jest to idealne rozwiązanie. Zarówno chłopcy, jak i dziewczynki mogą się przemieszczać w takim pojeździe. Mały człowieczek, żądny przygód, często będzie chciał odbywać spacery, idąc, a nie jadąc. Różne rodzaje spacerówek są dostępne w sprzedaży. Przeczytaj dalszą część artykułu, a nabycie spacerówki nie będzie dla ciebie problemem.

Wózek spacerówka, składany – po złożeniu jest łatwy w przechowaniu

Wózek spacerowy składany w kostkę, walizkę lub jedną ręką. Brzmi to ciekawie. Jedną ręką złożymy wózek Cybex Priam. Jest on bardzo lekki. Rozkłada się i składa bardzo prosto i szybko. Składanie walizkowe z uchwytem charakteryzuje wózek Cybex Melio. Nadaje się przede wszystkim do użytkowania w mieście. A w kostkę złożysz wózek Omnio. Idealny w czasie podroży samochodem czy samolotem. Po złożeniu nadaje się także do noszenia na plecach.

spacerowki

Parasolka, czyli wózek spacerowy w ciekawej postaci

Zmieści się bez problemu w bagażniku i w szafie. Skąd nazwa? Wózek ten po złożeniu przypomina małą parasolkę, która możesz zabrać dosłownie wszędzie. Posiada trzy lub cztery kółka. Wykonany jest z lekkich i szybkoschnących materiałów. Nadaje się dla dzieci starszych. Jest bezpieczny, ponieważ posiada ręczny lub nożny hamulec.

dziecko w wózku

Lekka spacerówka dobra na spacer i podróż

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów wózków w tym 3w1, 2w1 i opisywane lekkie spacerówki. Wózek spacerowy Picollo, lekki, zwrotny i prosty w składaniu. Posiada daszek i oparcie, które można wyregulować i systemy zabezpieczające przed wypadnięciem malucha. Wózek Kinderkraft Lite Up waży tylko 6 kg. Pięć pasów bezpieczeństwa to wielki plus tego modelu. Kompaktowy po złożeniu. A bardzo ważnym atutem jest jego niska cena. Wózek Kidsee ma oparcie regulowane w trzech poziomach. Jego daszek ma okienko, ciekawość milusińskiego będzie zaspokojona, gdy kupisz mu taki wózek. I tu fajnym rozwiązaniem jest tacka na butelkę czy kubek. Spacer z napojem stanie się atrakcyjniejszy. Walizkowe składanie umożliwia wygodny transport wózeczka.

kobieta z wózkiem

Wszystkie wózki dziecięce możemy nabyć w sklepach z artykułami dziecięcymi lub w portalach internetowych. Pamiętajmy by oprócz ładnego wyglądu, były bezpieczne i funkcjonalne.

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *