Wózek 3w1 – wybierzesz taki model dla malucha?

dzidzia

Wózki trzy w jednym to naprawdę duże udogodnienie. Gondola, spacerówka i fotelik, te części sprawią, że podróż z maluchem będzie bezpieczna, a spacer będzie obfity w szczęśliwe wrażenia.

Wózek dziecięcy dla chłopca

W dzisiejszych czasach wózki dla chłopców to niewątpliwa atrakcja. Jeśli jeszcze posiadają trzy funkcjonalne części, są pojazdem wymarzonym. Dopasowane kolorystycznie, w ciekawe wzorki sprawią, że malutki chłopczyk będzie odbywał eleganckie podróże swoim pierwszym pojazdem. Jak przy doborze wszystkich wózków, możemy wybrać rodzaj kół, solidną konstrukcję. Gondola spełnia podstawowe funkcje dla małych chłopców, chroni przed zimnem i opadami, a także przed promieniowaniem ultrafioletowym. Fotelik samochodowy z funkcją nosidełka to bardzo ważny element dla małych wielbicieli podróży w każdym wieku. Na spacer z małym mężczyzną wybierzemy się, używając funkcji spacerowej wózka. Mały łobuziak ciekawy otoczenia będzie mógł siedzieć przodem lub tyłem.

3w1

Wózek 3w1 dla dziewczynki

Poza wyborem odpowiedniej kolorystyki nie różni się wiele od wózka trzyczęściowego dla chłopca. Można dobrać tapicerkę o dziewczęcych barwach, w których dominuje róż czy czerwień. Należy zwrócić uwagę, z jakich materiałów jest wykonany. Niektóre dziewczynki swoją energią przewyższają chłopców, już we wczesnym dzieciństwie. Dlatego solidne wykonanie i odpowiedni dobór to sprawy priorytetowe. Mała księżniczka od wczesnych lat będzie posiadaczką własnego wehikułu.

dziecięcy wózek

Używane wózki trzy w jednym – dobra jakość w niskiej cenie

A może zdecydujemy się na kupno wózków 2w1 lub 3w1 używanych. Wszędzie można spotkać wysokiej klasy artykuły po bardzo niskiej cenie. Różne kolory i modele znajdziemy na portalach takich jak olx czy allegro. Wystarczy wpisać do wyszukiwarki model, jaki nas interesuje, a nabędziemy go w stanie bardzo dobrym, nie wydając dużej sumy pieniędzy. Taka propozycja jest nie do odrzucenia. Często nie stać nas na spełnienie swoich marzeń, ale zakup idealnego wózka 3 w 1 używanego jest bardzo łatwy z powodu bogactwa ofert.

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *