Wózki 2w1 to wygoda dziecięcej podróży

wozek retro

Gdy nasz pociecha przyjdzie na świat, od pierwszej chwili posiada swój pojazd. By zapewnić maluszkowi bezpieczeństwo i komfort kupujemy dobrej jakości wózek. Wybór wersji dwa w jednym jest bardzo trafny. Gondola jest funkcjonalna dla noworodków i niemowlaków, dopóki nie zaczną siedzieć. Wybór wersji 2 w 1 to już mądra decyzja. Nie musimy się martwić, gdy dziecko podrośnie, mamy w zanadrzu spacerówkę.

Wózek 2w1 – czy zakup na olx jest dobrym pomysłem?

Nowy czy używany? Jaki wózek dziecięcy kupić. Nie zawsze problemem jest brak pieniędzy. Używane wózki są zazwyczaj w dobrym stanie. A jeśli chcemy nowy, też nie ma problemu. Na portalu olx znajdziemy różne marki tych artykułów. Uwagę zwraca wózek Bebetto Bresso. Dobrą jakość nabędziemy w wyśmienitej cenie. Sprzęt wygląda jak nowy, a jest tani. Posiada wentylacje i możliwość przedłużenia daszku. Dodajmy folię przeciwdeszczową, kosz na zakupy, moskitierę i mamy piękny obrazek pojazdu dla malucha. Tutis viva life adaptery jest wyjątkowo lekki elegancki, chociaż już używany. Sprawdzi się w mieście, jak i w terenie trudniejszym, bo posiada amortyzację. Modny i łatwy w transporcie, zachwyci niejednych rodziców.

retro

Nowy wózek 2w1 Tutek Diamos polecany jest przez osobę prywatną. To wysoka klasa w dobrej cenie. Piękny kolor i duża funkcjonalność to zalety tego sprzętu. Jednakże na portalu olx spotykamy też oferty sklepów. W jednym z nich kupisz model Jedo Duo dla bliźniąt 2w1 kolor PREMIUM. Podwójna Gondola i spacerówka spełniają swoje funkcje. Możliwość wpięcia siedziska przodem lub tyłem do jazdy, to komfort dla dzieciaczków.

Wózek dziecięcy retro 2w1 – klasyka i styl ożywione nowoczesnością

Nazwa retro mówi sama za siebie. Jeśli chcemy taki wózek nie będziemy mieć z tym problemu. Posiada on dużą gondolę, usytuowaną bezpośrednio na stelażu i niemałe eleganckie kółka. Jest to coś zupełnie innego niż lekka spacerówka. Solidność wykonania sprawia, że tego rodzaju pojazdy dziecięce sprawdzają się na każdym terenie. Jeśli cenisz klasyczny styl, ten wózek spełni twoje oczekiwania. Wózek 2w1 retro bebecar cechuje się ciekawym wyglądem. Posiada zgrabną gondolę. Jest łatwy do składania, a miękko resorowane podwozie gwarantuje funkcjonalność i bezpieczeństwo. Gdy chcesz pogodzić klasykę z funkcjonalnością kup wózek retro.

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *