Warsaw Toys&Kids Expo 13 paź – 14 paź

targi

Warsaw Toys&Kind Expo to biznesowe spotkanie przedsiębiorców ze wszystkich sektorów branży dziecięcej. W tym roku ma pojawić się nawet 700 wystawców. Podczas wydarzenia odbędzie się 25 konferencji i warsztatów branżowych.

zapowiedz
Źródło: https://warsawtoys.com/

Targi powstały z myślą o kreowaniu nowych standardów w pokazywaniu artykułów dziecięcych, a także integracji przedstawicieli branży.

Podczas tego wydarzenia spodziewa się odwiedzin tysięcy konsumentów, którzy będą chcieli poznać ofertę kilkuset firm. Będą mieli również szansę na spotkanie samych właścicieli firm lub osobami decyzyjnymi, co może zaowocować podpisaniem korzystnych umów.

Na targach będzie można wybrać się na wszystkie lub tylko do kilku stref. Zostały one zaplanowane jako: Zabawki, Wózki i foteliki, Meble dziecięce, Tekstylia dziecięce, Odzież dziecięca, Suplementy i kosmetyki dla dzieci i kobiet w ciąży, Akcesoria dla dzieci, Aktywne dziecko, Konferencje, szkolenia, warsztaty.

podział stref
Źródło: https://warsawtoys.com/

Wydarzenie odbędzie się w największym obiekcie targowym w Polsce oraz Europie Środkowo – Wschodniej. Do dyspozycji jest 500 000 m² powierzchni zewnętrznej i aż 143 000 m² powierzchni wystawowej. Obiekt znajduje się w doskonałej lokalizacji przy trasie S8 blisko A2 i S7. Do lotniska Chopina można dostać się w 10 minut, a do centrum Warszawy w 15 min. Wszyscy odwiedzający mają do dyspozycji 15 000 miejsc parkingowych.

mapa
Źródło: https://warsawtoys.com/

Wydarzenie można obserwować na Facebook.

 

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *